Uklid

Rozjasněte dětský pokoj

Rozjasněte dětský pokoj s veselými doplňky, které z něj udělají učiněný dětský ráj. Které doplňky jsou k tomuto účelu jako stvořené, které by ve vaší domácnosti neměly chybět?

Chaty Velké Bílovice

Velké Bílovice ve znamení rodinné dovolené. Co navštívit?

Morava a zejména její jižní část je opěvovanou turistickou destinací už odnepaměti. Mezi nejmalebnější vinařská města a obce patří Valtice, Mikulov či Lednice, za kulturou často vyrážíme do druhého největšího města v Česku – do bujaře žijícího Brna. Místa vinařského rázu však často nemají adekvátní podmínky pro zabavení celé rodiny a často jsou uzpůsobená jen […]

Dětské koberce

Chytrá máma ví, kde pořídit dětský koberec

Dětský koberec to je něco víc než jen obyčejný kus látky. Zkušenější rodiče již dobře ví, že většina dětí si velmi ráda hraje na zemi. Podlaha je místo, kde si mohou hrát s kostkami, různé deskové hry, ale i jen se tak povalovat. Patří to k přirozenému vývoji dítěte. Jen si vzpomeňte. Sotva děti povyrostou […]

žínka

Skoncujte se slzičkami při koupání

Miminka před příchodem na svět stráví značnou dobu v prostředí obklopena plodovou vodou. Přesto si některá z nich nelibují v koupání, které mnohdy doprovází srdceryvný pláč. Udělejte z tohoto okamžiku zábavu a skoncujte se slzičkami.

dárková poukázka

Nakupujte s rozmyslem

Je snadné mít spoustu přání, ale důležitější je, umět se rozhodnout, co skutečně ke spokojenému životu potřebujeme.

last minute dovolená

S dětmi za teplem s last minute zájezdy

Nevystavujte své předškoláky virovým nemocem a vydejte se s nimi k moři v době, kdy jsou teploty příznivé a ceny ještě víc. I teď, v březnu, najdete destinace s příjemným podnebím, tak blahodárným pro dýchací cesty nás suchozemců.

trampolína

Skáče celá rodina aneb kupujeme trampolínu

Chcete svým dětem (a občas i sobě) dopřát tu pravou, nespoutanou, a přesto stoprocentně bezpečnou zábavu? Potom byste měli uvažovat o koupi trampolíny. Trampolína zajistí ideální zábavu pro celou rodinu a kvalitní trampolína se navíc postará i o bezpečnost.

dětské herny

Děti, pojďte si hrát!

Sedí vaše děti nekonečné hodiny u počítače nebo před televizí? Chcete, aby se více hýbaly a trávily čas na čerstvém vzduchu nebo poznávaly nové kamarády na hřištích? Máme pro vás skvělý tip, jak zabavit děti – zaveďte je do dětských center, které jsou skvělou alternativou pro hry na venkovních hřištích, která jsou nyní v zimě […]

Lego Duplo

Kultovní stavebnice i pro ty nejmenší

Které z dětí by netoužilo mít doma své vlastní kultovní Lego. Jeho koupí možná uděláte radost nejen svým ratolestem, ale splníte také své dávné dětské sny. A kdo ví, třeba se nakonec budete se svými dětmi o jednotlivé kostičky přetahovat. Lego totiž baví malé i velké.

dětská hřiště

Kdo se baví, nezlobí

Většina majitelů zahrad na nich tráví od jara do podzimu spoustu času. A dvojnásobně to platí, pokud jsou v rodině děti. Dávno už jedinou zábavou pro děti na zahradě není houpačka zavěšená na stromě. V současnosti existuje obrovské množství kvalitních a bezpečných hracích prvků.