trampolína

Skáče celá rodina aneb kupujeme trampolínu

Chcete svým dětem (a občas i sobě) dopřát tu pravou, nespoutanou, a přesto stoprocentně bezpečnou zábavu? Potom byste měli uvažovat o koupi trampolíny. Trampolína zajistí ideální zábavu pro celou rodinu a kvalitní trampolína se navíc postará i o bezpečnost.

Nejbezpečnější trampolína na světě

Opravdu kvalitní a bezpečné trampolíny můžete zakoupit od společnosti Springfree. Ty byly podle novozélandské technologie zkonstruovány tak, aby dětem nehrozilo žádné nebezpečí a díky svým bezpečnostním prvkům si dokonce vysloužilý titul nejbezpečnějších trampolín na světě. U těchto trampolín byly eliminovány veškeré nebezpečné prvky, které jsou u běžných trampolín nejčastějším zdrojem poranění. U trampolín Springfree tak nenajdete žádné kovové pružiny ani tradiční tvrdou konstrukci. Pružiny byly nahrazeny pružnými laminátovými pruty, které jsou spolu s rámem umístěny mimo dosah skákajícího a tvrdou konstrukci zase vystřídaly pružné tyče. Výsledným dílem je jedinečná trampolína s bezpečnou a čistou plochou pro skákání, která není narušena žádnými tvrdými a nebezpečnými předměty. Všechny trampolíny jsou samozřejmě vybaveny ochrannou sítí.

Trampolína pro celou rodinu

Trampolíny Springfree jsou určeny opravdu pro celou rodinu. Na trampolíně mohou skákat malí i velcí, mladí i starší a ideálně všichni dohromady, aby byla větší zábava. Nemusíte se obávat ani překročení nosnosti a následného poničení trampolíny. Tyto trampolíny jsou totiž konstruovány tak, aby byly schopny unést váhu rodinného vozu.

V nabídce jsou různé tvary i velikosti trampolín. K dispozici je samozřejmě také doplňkový sortiment zahrnující schůdky, kotvící zařízení i hrací prvky, včetně basketbalového koše, se kterým bude pobyt na trampolíně ještě o něco zábavnější. Trampolínu si dokonce můžete propojit s vaším tabletem a monitorovat počet skoků, množství spálených kalorií či hrát nejrůznější hry, které využívají tělo jako ovladač herní konzole. Abyste si mohli vychutnat tu správnou rodinnou zábavu, stačí si jen z nabízených trampolín vybrat takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *