Uklid

Rozjasněte dětský pokoj

Rozjasněte dětský pokoj s veselými doplňky, které z něj udělají učiněný dětský ráj. Které doplňky jsou k tomuto účelu jako stvořené, které by ve vaší domácnosti neměly chybět?

Hledáte snadný způsob, jak oživit dětský pokoj?

Snadný a hlavně rychlý způsob, jak oživit dětský pokoj, představují samolepky a dekorace na zeď. K dostání jsou v mnoha designových provedeních, která jsou vhodná jak pro miminka, tak větší kluky či holky. Ať už zvolíte zvířecí motiv, barevné stromy, autíčka nebo nápisy, z výsledku budete nadšeni vy i vaše ratolesti.

I úklid hraček může být zábava

Je těžké naučit dítko po sobě uklízet vytahané hračky. Naučte ho pořádku s úložnými boxy. Na trhu je široké spektrum barevných variant, ale také designů. Vybírat tak můžete kulatých či čtvercových , jednobarevných nebo s potiskem, ve tvaru zvířátek… Vyberte box, který vaše dítě zaujme a bude se těšit, až z něj zase své oblíbené hračky vytáhne a bude si s nimi hrát.

samolepky na zeď

Úložné místo nejen pro knihy

Hledáte pro své dítko polici – knihovnu, na kterou uložíte knihy? Co ale zvolit víceúčelovou polici ve tvaru domečku, která poslouží nejen pro uložení knih, ale třeba také plyšáků, panenek, autíček a dalších předmětů?

Pro lepší usínání

Má vaše děťátko problémy s usínáním, protože se bojí tmy? Zkuste mu pořídit veselou lampičku ve tvaru zvířátka nebo projektor noční oblohy nebo moře s přehráváním uklidňujících melodií.

 

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *