Lego Duplo

Kultovní stavebnice i pro ty nejmenší

Které z dětí by netoužilo mít doma své vlastní kultovní Lego. Jeho koupí možná uděláte radost nejen svým ratolestem, ale splníte také své dávné dětské sny. A kdo ví, třeba se nakonec budete se svými dětmi o jednotlivé kostičky přetahovat. Lego totiž baví malé i velké.

Lego Duplo i pro ty nejmenší

Ani ti nejmenší stavitelé nemusejí zůstat o kostičky ochuzeni. Je tady pro ně Lego Duplo, které je díky svým rozměrům vhodné i do těch nejdrobnějších ručiček. Velikost jednotlivých dílků je přibližně dvakrát větší, než je tomu u standardního Lega. Dětem se s nimi mnohem lépe manipuluje a nehrozí ani nebezpečí vdechnutí. Tyto kostičky jsou vyvedeny v krásných barevných provedeních a jsou velmi příjemné na dotek. Každé dítě si je okamžitě zamiluje a jen tak je nebude chtít dát z ruky.

Lego není jen obyčejnou hrou

Skládání různobarevných kostiček není pro děti jen obyčejnou hrou. Jedná se o způsob poznávání a učení se. Lego pomáhá rozvíjet dětskou představivost i tvůrčí schopnosti. Navíc už dávno není jen stavebnicí určenou pro kluky. V nabídce jsou i takové sady, kterými potěšíte každou malou slečnu. A že je opravdu z čeho vybírat. Vaše děti si nyní mohou sestavit svou vlastní farmu, zoologickou zahradu, veterinární kliniku či ordinaci s opravdovou doktorkou. Krásné obsáhlé sady umožní malým cestovatelům, aby se vydali na dobrodružnou cestu kolem světa plnou exotických zvířat, či aby se proplétali rušným provozem velkoměsta, který si mohou vyzkoušet i sami řídit. Kluci si jistě rádi vyzkoušejí jaké to je být hasičem, který musí zachránit obyvatele hořícího města.

A když malí stavitelé vyrostou? Jednoduše použijí kostičky ze svého Lego Duplo do nové stavebnice klasického Lega. Všechny prvky obou stavebnic jsou navrženy tak, aby šly vzájemně propojovat. Lego zkrátka může bavit v každém věku. A kdo by nechtěl dopřát svým dětem zábavu, která zároveň vede k jejich rozvoji a učí je novým dovednostem?

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *