žínka

Skoncujte se slzičkami při koupání

Miminka před příchodem na svět stráví značnou dobu v prostředí obklopena plodovou vodou. Přesto si některá z nich nelibují v koupání, které mnohdy doprovází srdceryvný pláč. Udělejte z tohoto okamžiku zábavu a skoncujte se slzičkami.

Ideální teplota pro koupání miminka

Při koupání miminka by se měly hlídat dvě teploty:

  • pokojovou – měla by se pohybovat mezi 22-24 °C
  • vody ke koupání – by se měla pohybovat kolem 36-37 °C

Ke kontrole teploty vody poslouží teploměr do vany.

Péče o dětské tělíčko

K omytí dětského tělíčka oceníte žínky, které splňují podmínky zdravotní nezávadnosti. Na trhu můžete vybírat z různých barevných a designových provedení.

Po koupání je zapotřebí miminko osušit osuškou. Je nutné zvolit takový materiál, který jim bude příjemný. Vybírat můžete např. bambusové nebo froté osušky, ale také z bavlny. Veselý motiv vykouzlí úsměv na dětské tváři a rozzáří dětská očka.

Kosmetika pro dětskou pokožku

Dětská pokožka je náchylná k vysušení, proto je nutné o ni pečovat. Využívejte kosmetické přípravky, kterými ji nebudete zbytečně vysušovat, ale naopak jí dopřejete hydrataci.

Děti si rády hrají

Děti si rády hrají a je jim jedno kde. Pamatujete na své dětství, kdy vám společníka ve vaně dělala žlutá kachnička? Těmto hračkám již pomalu odzvonilo, doba pokročila a výběr hraček do vany je o mnoho rozmanitější. Dopřejte svým ratolestem koupání formou hry a uvidíte, že i tato činnost bude časem patřit mezi jejich oblíbené.

Setkáváte se s málo rozmanitým výběrem dětského sortimentu v kamenných obchodech? Navštivte internetové e-shopy s dětským sortimentem a vyberte, co by mohlo vašeho drobečka zaujmout.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *