last minute dovolená

S dětmi za teplem s last minute zájezdy

Nevystavujte své předškoláky virovým nemocem a vydejte se s nimi k moři v době, kdy jsou teploty příznivé a ceny ještě víc. I teď, v březnu, najdete destinace s příjemným podnebím, tak blahodárným pro dýchací cesty nás suchozemců.

Výhody last minute dovolených mimo sezónu

Protože mimo letní měsíce mohou cestovat jen senioři, bezdětní a děti, které zatím nechodí do školy, resorty nejsou přeplněné a vy si tak můžete užít klidnou dovolenou s plným komfortem. Často se stane, že i personál, vzhledem k tomu, že není vystaven stresovým situacím, je mnohem příjemnější a ochotnější. Největší výhodou jsou ovšem ceny, za jaké lze last minute zájezdy pořídit.

Kam k moři na konci března

Dlouhodobě oblíbená last minute dovolená v jarních měsících je exotika – Thajsko, Seychely nebo Kuba. S dětmi ale mnohem častěji cestujeme na kratší vzdálenosti, takže se spíš nabízí Středomoří – Egypt, Tunisko nebo Spojené arabské emiráty. V těchto destinacích se momentálně teploty pohybují nad 20° C, počasí je vhodné pro koupání i turistiku. Prožijete krásnou rodinnou dovolenou za cenu o několik tisíc nižší než v plné sezóně.

Luxus arabských šejků

Last minute Spojené arabské emiráty vám umožní poznat pohádkově krásnou zemi s luxusními hotely, ochutnat trochu z přepychu, jaký si mohou dovolit jen bohatí šejkové. Resorty pro zahraniční návštěvníky poskytují komplexní služby včetně wellness, fitness či masáží, můžete si objednat hlídání dětí a navštívit některý z nočních klubů, pronajmout auto a vydat se za turistickými zajímavostmi a pochopitelně ochutnat místní kuchyni.

I na děti vybavení resortů pamatuje, obvykle je pro ně k dispozici spousta bazénů, vodopádů, skluzavek a jiných vodních atrakcí.

Srovnejte nabídky cestovních kanceláří

Stejně jako u běžných zájezdů i u last minute dovolených se liší kvalita ubytování, služby a pochopitelně i ceny za jednotlivé zájezdy. Chcete znát aktuální nabídku mnoha různých cestovek, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější? Využijte srovnávač zájezdů NewTravel.cz a najděte si dovolenou na míru. Konkrétní objednávku pak už vyřídíte s příslušnou cestovní kanceláří.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *