dětská hřiště

Kdo se baví, nezlobí

Většina majitelů zahrad na nich tráví od jara do podzimu spoustu času. A dvojnásobně to platí, pokud jsou v rodině děti. Dávno už jedinou zábavou pro děti na zahradě není houpačka zavěšená na stromě. V současnosti existuje obrovské množství kvalitních a bezpečných hracích prvků.

Skluzavky

Skluzavky se dnes vyrábějí z kvalitních plastů ve veselých barvách. K dostání jsou jak rovné v délce kolem 2 až 3 metry, tak tobogánové skluzavky. K řadě z nich jde dokoupit také přípojky na vodu, takže si je děti užijí i u bazénu. U skutečně kvalitních výrobků je samozřejmostí prodloužená záruka až na 7 let. Skluzavky se dají koupit samostatně i jako součást větších hracích celků.

Dětská hřiště na zahradu

Hrací sestavy už najdeme na mnoha zahradách rodinných i bytových domů. Jedná se vlastně o kombinaci prolézačky, skluzavky a někdy i malého domečku či houpačky. Jednotlivé typy dětských hřišť respektují dispozice různých zahrad a jejich rozměry. Dají se k nim dokoupit různé přídavné moduly i jednotlivé prvky jako například dopadové plochy, hrazdičky, provazové žebříky, mini lezecké stěny, stoly se sedačkami, zvonky atd. Jsou vyráběny ze dřeva a kvalitních plastů.    

Dětské domky

Taky jste si stavěli z polštářů na gauči jako malí své domečky? Každé dítě touží po svém koutku, kde se může vyřádit a který je jeho královstvím. A právě takovým místem jsou velmi populární dětské domečky. Ať už se jedná o klasický domeček zde dřeva, plastu, indiánský stan nebo látkový domeček na zavěšení do interiéru, děti v nich budou šťastné.

Auto jako doopravdy

Nejen každý kluk, ale i nejeden tatínek a dědeček ocení věrné napodobeniny aut – hračky Bruder. Jsou propracované do detailů, ale zároveň velmi odolné, takže vydrží i rallye pískoviště. A na většině z nich se dají rozebírat a zase zpět montovat různé díly pomocí přiloženého dětského nářadí. Ideální hračky na zahradu.

Zahradní domky

Zahradu si ale neužívají jen děti, místem odpočinku a zábavy je i pro dospělé. Pro ně jsou určeny klasické dřevěné zahradní domky. Ty nejmenší jsou určené na uskladnění nářadí, hnojiv a dalších zahradnických potřeb. Ve větších se dobře uskladní nejen zahradní nábytek, ale další potřebné vybavení. Jejich půdorys je nejčastěji 3 × 3 metrů a vyrábí se v různých variantách provedení – s terasami i bez, s okny či jen dřevěné. Objednat si můžete třeba i zahradní altán.

Více informací o vybavení pro zahrady a další hračky najdete zde.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *