dětské herny

Děti, pojďte si hrát!

Sedí vaše děti nekonečné hodiny u počítače nebo před televizí? Chcete, aby se více hýbaly a trávily čas na čerstvém vzduchu nebo poznávaly nové kamarády na hřištích? Máme pro vás skvělý tip, jak zabavit děti – zaveďte je do dětských center, které jsou skvělou alternativou pro hry na venkovních hřištích, která jsou nyní v zimě kvůli nepříznivému počasí nedostupná. Zábavy se totiž nemusíte vzdávat ani za deště!

Najděte si hřiště ve svém městě

Pokud nevíte o žádném vhodném hřišti ve svém okolí, vyzkoušejte najít dětské herny pomocí praktického vyhledávače, který umožňuje zvolit nejen velikost požadovaného hřiště, ale také město či okres. Objevíte zajímavá hřiště třeba v zoologické zahradě, kde spojíte sledování zvířecích kamarádů se zábavou dětí a vytvoříte tak super odpoledne pro celou rodinu. V zimě ale raději volte hřiště pod střechou, aby se děti nenachladily.

Díky perfektnímu přehledu o dětských centrech zjistíte, která hřiště jsou vybavena například restaurací, praktickou kuchyňkou, kde si uvaříte čaj nebo kávu a posezením pro rodiče, aby své děti nespouštěli z dozoru. Projekt venkazdyden, věnovaný dětem, představuje dalších 220 vnitřních hřišť po celé České republice. Cílem je rozšířit obzory o zábavě rodičům i dětem, aby se konečně i nejmenší odlepili od obrazovek počítačů či televizí.

Navštivte mateřská centra pro inspiraci

Pokud hledáte způsob, jak být spolu se svými dětmi a zároveň je inspirovat k novým hrám, zážitkům a společným akcím, prohlédněte si ve svém okolí dostupná mateřská centra. V nich najdete stabilní zázemí se smysluplným využitím volného času. Děti si najdou nové kamarády, vy poznáte nové přátele z řad rodičů, kteří se také snaží se svými nejmenšími trávit čas a věnovat se jim. Děti se tak nenásilnou formou socializují a budují základy své osobnosti.

Mateřské centrum je ideální volbou pro všechny děti, které jsou bojácné nebo mají problém se začlenit do cizího kolektivu. Můžete si být jistí, že tady je všechen ostych brzy opustí a zůstane jen radost a nové zážitky!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *