Dětské koberce

Chytrá máma ví, kde pořídit dětský koberec

Dětský koberec to je něco víc než jen obyčejný kus látky. Zkušenější rodiče již dobře ví, že většina dětí si velmi ráda hraje na zemi. Podlaha je místo, kde si mohou hrát s kostkami, různé deskové hry, ale i jen se tak povalovat. Patří to k přirozenému vývoji dítěte. Jen si vzpomeňte. Sotva děti povyrostou ze zavinovačky, začnou se plazit na podlaze a později lézt. Ani pár let poté však neopouští své oblíbené místo na podlaze, kde rádi tráví čas při hraní.

Svět dětských koberců

Zatímco však laminová podlaha, parkety či lino je tvrdé a studené, koberec dodá dětem pocit pohodlnosti. Dětské koberce jsou plné pestrých barev i motivů. Také nabídka tvarů je různorodá. Nejmenším dětem můžete do jejich dětského pokojíčku pořídit menší koberec s výraznými a kontrastními barvami. V nabídkových portfoliích objevíte koberce s geometrickými tvary, černobílými obrazci či jen s pruhy. Jakmile děti trochu povyrostou můžete jejich království vybavit koberci s infrastrukturou vesnic a měst, kolejí či silnic. Velmi populární je u dětí dětský koberec Farma. Pořídit jej můžete zde www.vopi.cz/detsky-koberec-farma-ii.html. Také dětské koberce od Vopi rozzáří oči Vašich dětí. Sami se můžete přesvědčit, pokud jim dáte na výběr dětské koberce s Disney motivy. Starším dětem můžete v dětském pokoji na podlahu položit koberec s mapou světa. Spoustu zábavy si užijete také při skákání panáka na koberci s tímto motivem.

Proč upřednostnit koberec před studenou podlahou

Pryč jsou doby, kdy se lidé zbavovali koberců ve svých domácnostech. Již dávnou nejsou koberce pouhým lapačem prachu a nečistot. Ba naopak. Koberce, ať už ty kusové, nebo ty v dětském pokoji představují elegantní módní doplněk, který celou místnost příjemně zútulní. Jejich obrovskou zásluhou je rovněž ochrana před chladem podlahy. Oblíbíte si je rovněž pro jejich schopnost tlumit zvuky a nárazy. Dětské koberce od Vopi rozvíjí hravou formou fantazii dětí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *