česko anglické jesle

V česko – anglické školce Trojská labuť se vaše dítě nudit nebude

Když přijde čas zapsat dítě do školky, je to pro něj něco nového a do kolektivu dětí se těší. Po čase se ale stává, že se mu ráno do školky nechce, začne prosit a smlouvat, aby tam nemuselo. Znáte to také?

Jsou ale školky, kam se děti těší tak, že nemůžou ráno dospat. Jednou takovou je Trojská labuť, soukromá anglická školka v Praze 8.

Výuka angličtiny přirozenou cestou

Pokud se dítě v předškolním věku pohybuje v cizojazyčném prostředí, tento jazyk si poměrně snadno a rychle osvojí. Je to jako s mateřským jazykem. Tímto přirozeným způsobem výuky odpadá překládání „v duchu“ angličtiny do češtiny a zpět, dítě se rovnou naučí anglicky i myslet.

Tento jednoduchý a osvědčený koncept používá anglická školka Trojská labuť. V malých skupinkách vedených rodilými mluvčími provádí v angličtině všechny činnosti: učí se písničky, říkadla, hrají hry, jazyk se učí i během pobytu na zahradě, na procházkách či výletech.

Není to jen angličtina, co dělá školku atraktivní mezi dětmi

Chtěli byste, aby se váš potomek během pobytu ve školce naučil hrát tenis, golf nebo jezdit na konících pod vedením profesionálních instruktorů? Všechny tyto aktivity patří k pravidelným činnostem, stejně jako ozdravné pobyty v solné jeskyni. Rozvoj dětí v této školce je skutečně všestranný.

K podpoře kreativity dětí slouží i nabídka osmnácti různých zájmových kroužků. Vaše dítě se tak může zabavit v kroužku malý zahradník, malý kuchtík, osvojit si základy juda, jógy, baletu, nebo se učit hudbu, zpěv či dramatický projev.

Nemusíte čekat na školku

Jestli vaše dítě ještě nedosahuje věku pro přijetí do školky, nemusíte smutnit. Už od ukončeného prvního roku jsou pro vás možností česko anglické jesle. V jesličkách se o děti starají učitelky se zdravotnickým vzděláním a dbají na individuální přístup ke každému z nich. Velkou předností je spolupráce s hlasovým pedagogem, který pomáhá předcházet vzniku hlasových a foniatrických poruch u dětí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *