dětský kočárek

Výběr kočárku není radno podcenit

Každá nastávající maminka sepisuje seznam vhodného vybavení pro očekávané děťátko. Při výběru kvalitního vybavení by se nemělo zapomínat ani na kočárek, který budete používat takřka denně. Vybrat správný dětský kočárek není jednoduché, protože ne všechny vyhovují svými jízdními vlastnostmi. A z tohoto důvodu jsme pro vás připravili užitečného průvodce, jak vybrat kočárek pro novorozeně.

Každá maminka má zcela jiné priority a požadavky, co se týče vlastností kočárku. Co vyhovuje vaší kamarádce, nemusí vyhovovat vám. Bohužel, univerzální recept na ideální kočárek neexistuje. V první řadě byste si měla ujasnit své preference, aby vám kočárek vyhovoval po všech stránkách. Současný trh nabízí nepřeberné množství značek, přičemž ryze české kočárky PATRON patří k těm nejžádanějším. A důvodů je hned několik.

V současné době je zcela zbytečné zvažovat, zda nejprve koupit hlubokou variantu a poté koupit sportovní verzi kočárku. Výrobci nabízí trojkombinaci, která vydrží od narození dítěte až do doby, než začne dítě chodit. Vy si tak ušetříte peníze i starosti s výměnou kočárku v průběhu růstu dítěte.

Ne všechny kočárky se hodí do terénu

Velice důležitým parametrem je účel kočárku, přičemž ne všechny kočárky se hodí do terénu. Pokud chcete vyrážet i na výpravy do přírody, osvědčí se kočárky Firkon, které se výborně ovládají i v náročnějších podmínkách. Určitě se v terénu neuplatní kočárek, který má menší kolečka a jeho řízení v terénu tak bude namáhavé. Polská značka Firkon nabízí poměrně prostorné hluboké korby. V neposlední řadě hraje roli váha, přičemž moderní kočárky Camarelo mají odlehčené rámy a prostornou hlubokou korbu.

Kompletní sortiment kočárků můžete najít v internetovém obchodě AAAkočárky.cz, který se specializuje nejen na kočárky jako takové, ale také na další příslušenství. Ke kočárku si můžete rovnou objednat postýlku, jídelní potřeby pro děti, lehátko, ohrádku, nosítko a hračky.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *