fotokniha

Pořiďte svému dítěti fotoknihu

Jeho první knížka

Jak rychle čas běží, zjistíme ve chvíli, kdy se nám narodí dítě. Obzvlášť první rok dítěte je tak nabitý novými zážitky, že uteče až neuvěřitelným tempem. Vždyť je to chvilka, co se miminko narodilo, a už se mu bude na dort dávat první svíčka. Máte zaznamenané ty nejdůležitější momenty? Zachytili jste první úsměv, první zoubek, den, kdy poprvé zvedlo hlavičku, posadilo se, postavilo se?

Jistě, fotíme všechno a všude. Máme tolik snímků, že ani není čas si je všechny prohlédnout. A tak sice ty důležité chvíle našeho děťátka máme zdokumentované, ale uložené někde ve složce v počítači, v lepším případě vypálené na disku. Dříve bývala doma fotoalba nabitá snímky všech členů rodiny, které se čas od času oprášily a dávaly prohlédnout návštěvám. Kdo ale dnes ještě dělá fotografie na fotopapír? Většinou už všechno uchováváme digitálně.

Fotokniha je super dárek pro všechny 

Napadlo vás někdy zachovat ten fascinující první rok svého dítěte tak nějak trvaleji? Vybrat ty nejzdařilejší snímky, které zachycují jeho vývoj, jeho pokrok den za dnem, a tu sbírku pro něj nějak uchovat?

Fotoknížka je chytrý způsob, jak vzpomínky mohou přežít až do jeho dospělosti a kdo ví, snad i pro další generace. Navíc je to docela určitě originální dárek pro babičky. Nejen, že budou mít možnost se svým vnoučkem pochlubit všem sousedkám, občasné listování ve fotoknize je na chvíli vrátí zpět v čase.

Jak fotoknihu z vlastních fotek získám?

Je to jednoduché. Na stránkách společnosti, která se výrobou fotoknih zabývá, si najdete šablonu, která vytvoří správné pozadí pro vaše fotografie. Pak jen dodáte snímky, které chcete ve vaší fotoknize mít, a doplníte texty.

Když využijete například stránky Fotoknizky.cz, nahrajete své fotografie online přímo do editoru, zvolíte si jednu z mnoha originálních šablon a čekáte, až vám knihu do sedmi dnů doručí až domů. Výrobu fotoknih mají opravdu zvládnutou, takže si můžete být jisti kvalitním zpracováním.

A až vám doručí jeho první knížku, věřte, že se vám bude líbit tak, že nebude rozhodně jeho poslední.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *