povlečení mimoni

Usínání s Mimoni

Zamilovaly se vaše děti do podivných žlutých tvorečků v čele s hrdým vůdcem Kevinem, jednookým Stewartem a malým Bobem? Vydávají se s nimi stále znovu hledat nového padoucha, kterému by mohly sloužit, a zachraňují britskou korunu?

Žlutí Mimoni v modrých laclových džínách získali srdce všech našich potomků. Tak jim je dopřejme i večer do postýlky, aby mohli usínat spolu se svými kamarády.

Široký výběr potisku, jednotná vysoká kvalita

Dětské povlečení Mimoni můžete vybírat hned v několika provedeních, jedno ale mají společné: vysoce kvalitní měkký materiál za 100% bavlny. Povlečení je příjemné na omak, prodyšné a dobře saje pot, vašim dětem se v něm bude pohodlně spát v každé roční době.

I jeho údržba je poměrně nenáročná, stačí prát ho při nižších teplotách, nejlépe obrácené naruby.

S Mimoni i do koupelny nebo na pláž

Své žluté pohádkové kamarády můžou vaše děti najít i na hebkých froté osuškách, do kterých se mohou zabalit po koupeli. Osušky Mimoni jsou měkoučké, příjemné a velmi dobře absorbují vlhkost. Mohou být dobrým společníkem nejen při každodenním koupání ve vaně, ale také v létě u bazénu nebo na dovolené u moře. Jsou vyráběny v rozměrech 70 × 140 cm ze stoprocentní bavlny, materiál je citlivý k dětské pokožce.

Vaše dítě může v létě u vody vyniknout i v plážovém ponču. Dětské pončo Mimoň o rozměrech 55 × 110 cm je s kapucí, takže se do něj vaše ratolest může po příchodu z vody celé zahalit. Vtipné obrázky žlutých filmových postaviček dělají z těchto plážových oděvů opravdu zajímavou módní záležitost, příjemný savý materiál zase užitečnou pomůcku.

Kvalita ověřená zákazníky

Všechny výrobky pro děti najdete na stránkách RodinnéBalení.cz v té nejvyšší kvalitě. Svědčí o tom certifikát „Ověřeno zákazníky“, stejně tak i jistota firmy, která se projevuje například prodloužením lhůty k vrácení zboží v případě nespokojenosti na 50 dní. Sázka na dobré výrobce se jim dlouhodobě vyplácí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *