hlídání dětí

Jak snadno vybrat nejlepší chůvu?

Nastal čas, kdy musíte jít do práce a současně vyřešit hlídání vašeho dítka. Většinou to necháte na školce, ale někdy to nestačí. Pokud například pracujete na směny, nebo potřebujete hlídat dítko, když je nemocné, školka nepomůže. V takovém případě je nejlepší, když si najmete chůvu. Najít tu správnou ale není tak lehké, jak se může na první podhled zdát…

Jaká úskalí má hledání přes soukromé inzeráty? 

Stačí použít internetový vyhledávač, zadat například „hledám chůvu“ a ihned se vám zobrazí stovky inzerátů. Nejčastěji nabízí hlídání dětí studentky, které to berou jako snadný přivýdělek. Jen málokdy narazíte na skutečně dobrou chůvu, která má zkušenosti. Kvůli tomu se může hledání na vlastní pěst hodně protáhnout. Problémem je často i nespolehlivost a malá flexibilita. S jakými dalšími problémy se můžete setkat? Podívejte se ještě na tento článek.

S agenturou získáte jistotu 

Chcete-li mít jistotu, že vaše děti svěříte do rukou zkušené a zodpovědné osoby, pomůže vám agentura na hlídání dětí. Ta si jednoduše nemůže dovolit najmout nespolehlivou osobu. Agentura musí zaměstnat chůvu, která se dokáže o děti postarat ve všech směrech. Je výhodou, že s agenturou uzavíráte smlouvu, takže máte jistotu, že paní na hlídání bude plnit své povinnosti. Navíc si můžete vybrat z několika variant:

  • hlídání v určitých hodinách každý den
  • občasné
  • v cizím jazyce
  • hlídání při nemoci
  • doprovod do školky, školy, na kroužky apod.

Se zajímavou službou přichází Agentura Slunečnice, která nabízí službu, v rámci které k vám domů přijde chůva na hlídání dětí na zkoušku zdarma. Vyzkoušíte si ji, zjistíte, jestli se zamlouvá vám i dětem a nastavíte si pravidla.

Kolik zaplatíte?

Agenturní hlídání je navíc cenově výhodnější. Při dlouhodobém hlídání se platí pouze 140 Kč za hodinu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *