zájmové kroužky pro děti v Praze 4

Šťastní rodiče i dítě – stačí správně vybrat školku

V den, kdy dítě odchází poprvé do školky, je to velká změna nejen pro něj, ale také pro rodiče, kteří s ním doteď trávili většinu času a měli kontrolu nad vším, co se okolo dítěte děje. Maminky jsou smutné, když první dny dítko ve školce propláče a přešťastní, když se mu tam líbí. Výběr zařízení ovlivní vaše nejmenší do budoucna a měli byste pečlivě zvážit, kde ratolesti budou nejlépe trávit další část svého vývoje.

Vaše děti a jejich rozvoj na prvním místě

Nadstandardní prostředí pro rozvoj dětí nabízí jazyková školka Průhonická labuť. Nejen že se nachází ve snadno dostupné a krásné lokalitě, ale především poskytuje služby, o jakých se vám v jiných školkách může jenom zdát. Velký důraz je kladen na sportovní aktivity, lze se začlenit do kroužku plavání, baletu nebo tenisu, které jsou výhradně vedeny profi lektory s letitými zkušenostmi. Často využívané zájmové kroužky pro děti v Praze 4 jsou tanečky či flétnička, které rozvíjí hudební talent, jemnou motoriku prstíků i pohyb zábavnou formou.

Samozřejmostí jsou pravidelné procházky, které spolu s každotýdenními výlety za poznáním děti velmi baví a užijí si mnoho her na čerstvém vzduchu. Výjimkou nejsou ozdravné pobyty a školky v přírodě, z nichž se žáčci vracejí nadšení a plni dojmů.

Výuka angličtiny hravou formou

Děti jsou po čas celého dne nenásilně seznamovány také s cizím jazykem a rodiče jsou z anglické školky v Praze 4 opravdu uneseni! Certifikovaní lektoři vštěpují angličtinu do dětského podvědomí během hry a zábavy, což umožňuje vnímat nový jazyk přirozeně a bez nutnosti drilování.

Co je víc, než šťastné dítě?

Kromě zábavy, vzdělávání a sportu je o děti postaráno také po výživové stránce. Zdravá a vyvážená strava je základ, na němž je filozofie stravování postavena. Pokud chcete zažívat každodenní úsměv a rozzářené oči vašich dětí, kterým se pomalu nebude chtít odpoledne domů, je jazyková školka v Průhonicích tím pravým řešením.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *