hluboké kočárky

Mateřství začíná výběrem kočárku

Stanou se z vás brzy rodiče a ve výbavě vám stále chybí to hlavní – kočárek? Zapomeňte na pověry a vybírejte z široké nabídky, která zahrnuje moderní kočárky, golfové kočárky pro větší děti i stylové kočárky trojkombinace patřící mezi jasné favority u většiny mladých rodičů. Tím ale výběr nekončí! Investujte do modelu do města, pro sport anebo dopřejte miminku opravdu luxusní kočárek prémiové kvality!

Není kočárek jako kočárek

Nabídka kočárků se neustále rozšiřuje o nové modelové řady, jejichž konstrukce je navržena tak, aby vydržela nápor nerovného terénu i sportovních aktivit. Na popularitě získávají sportovní kočárky vhodné k běhání či jízdě na in-line bruslích. Pro novorozence jsou ideální hluboké kočárky, kde mají dostatek prostoru pro pohodlné ležení bez zbytečného zatěžování nezpevněné páteře.  Jakmile dítě samo sedí, chce sledovat okolí a užívat si pohled ze sportovní verze kočárku s možným polohováním. Na občasné cesty s větším dítětem oceníte skladné golfové kočárky.

Kromě klasického rozlišení dnes pořídíte kočárky vhodné na sport i do terénu a města, kde budou nejen zdobit, ale také vás uchvátí jízdními vlastnosti. Vychytávky oceníte v každé situaci a úložný prostor vám nabídne další místo pro nákupy i dětskou výbavičku. Při výběru neopomíjejte ani způsob skládání, protože některé modely se musí rozložit na více částí. Nastavitelnou rukojeť využijí i vysocí tatínkové, aniž by se museli hrbit. Děti si zamilují nastavení zádové opěrky. Slevovat nemusíte ani z nároků na kola. Pěnové či plastové verze mají omezenou životnost, ovšem najdou se i gumové kola s možností dofoukání či snadné výměny. Odpružení si sami nastavte na předních kolech, popřípadě zvolte pneu absorbující náraz.

Novodobé kočárky pro náročné

Prémiové kočárky najdou uplatnění u mladých maminek i náročných prvorodiček. Jejich detailně propracovaný design s moderními prvky doplňuje odolná a stabilní konstrukce z lehkých a přitom odolných materiálů. Jakmile budete mít svůj vyvolený kočárek, je čas určit barvu. Typické klučičí anebo holčičí barvičky můžete vyměnit za neutrální kombinace. Váš nový kočárek na vás čeká na e-shopu www.mybabystore.cz. Přivítejte své děťátko s kompletní výbavou za skvělé ceny!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *