látkové pleny

Látkové pleny – ekonomičtější varianta pro moderní maminky

Narození dítěte je dlouho očekávaným okamžikem a novým mezníkem života každého rodiče. Kromě krásných oblečků a kočárku se často maminky děsí představy, kolik peněz je budou stát pleny. Zapomeňte na klasické jednorázové pleny a pořiďte si stylové látkové varianty, které nejen dobře vypadají, ale zároveň jsou pro miminko pohodlnější a zdravější!

Přišly na to samy matky

Látkových plen existuje hned celá řada a o jejich oblíbenosti hovoří rostoucí trend zájmu. Není se čemu divit. Na první pohled totiž vypadají zcela totožně, jako klasické a všem dobře známé jednorázové pleny, ovšem jejich vlastnosti a kvalita vás přesvědčí, že se nedají prakticky porovnat. Látkové plenky jsou vyráběny v jedné velikosti, takže vám vydrží až po naučení na nočník a díky vnitřní velmi savé vrstvě déle vydrží.  Mnoho variant vymyslely samy maminky, které chtěly svým dítkům dopřát to nejlepší a neváhaly vytvořit ekonomickou variantu pro ostatní. Pleny jsou navíc doplněny hravým potiskem. Látkové pleny lze jednoduše prát v pračce a nechat volně uschnout, popřípadě zvolit šetrný sušicí program.

Tolik značek – stačí si vybrat!

Mezi širokým výběrem značek si určitě každý rodič najde svého favorita. Zejména v prvních týdnech, kdy má miminko stolici tzv. smolničku, oceníte kalhotkové plenky s gumovým okrajem okolo nožiček, díky čemuž je zabráněno nechtěnému protečení. Používají se v kombinaci se svrchními kalhotkami a zapínání mají řešeno buďto na suchý zip či šikovné druky.

V e-shopu pořídíte i velmi oblíbené pleny s variabilním a efektivním systémem zapínání.  Vnitřek tvoří část z bambusu a biobavlny, svrchní vrstva je nepropustná a přitom prodyšná. Pokožka miminka tak může volně dýchat, aniž byste byli v obavách, že něco proteče. Dlouhé schnutí vás rozhodně nečeká s plátkovými plenami známými jako all in one. Tyto modely totiž slibují opravdu vše v jednom, takže získáte savý vnitřek pleny kombinovaný s kvalitně šitou vnější vrstvou doplněnou o potisky. Čím se tyto pleny liší? Neschnou příliš dlouho, zato jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů pro vaše dítě. Vyberte si perfektní plenky a dopřejte dětem tu nejjemnější péči bez zbytečných opruzenin!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *