Je pro děti zdravá zavinovačka?

Dětské zavinovačky jsou jedny s nejdůležitějších věcí, které rodina s miminkem potřebuje. Proto doporučujeme, abyste dávali při koupi pozor a vybrali opravdu tu správnou, která je kvalitní. Můžete je používat jak doma, tak i venku. Zavinovačka je pro miminko uklidňující a bezpečná. Takže si nechejte záležet při nakupování ať už je to u zavinovaček či jiných věcí. Vybírejte opravdu věci, které jsou kvalitní a pro Vaše miminko to nejlepší.

Pro a proti

Proti – Zavinovačka je pro ortopedy spíše mínusem. Tvrdí totiž, že když jsou miminka v zavinovačce, tak jejich nožičky nejsou ve správné poloze. Nohy jsou hodně u sebe a tím pádem se jejich kyčle hůře vyvíjí.

Pro – Jedním velkým plusem pro maminky je, že tuto zavinovačku mohou používat při spaní dítěte, a používají to pro to, protože dítě se v zavinovačce nebudí vlastními pohyby a je tak i klidnější. Také zavinovačky poskytují dítěti pocit bezpečí, chrání je a  dítěti je v zavinovačce teplo.

Máte mnoho druhů zavinovaček, které můžete pro miminko pořídit. Jsou zavinovačky jak na léto, tak i zimu. Zavinovačky jsou obyčejné, ale jsou i se zpevněnými zády, které jsou vhodnější. Také maminky ocení to, že většina zavinovaček je hypoalergení.

 


 

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *