jesle v Praze 5

Vyberte dětem výjimečnou školku

„Těšíš se do školky?“ ptáme se dítěte okolo třetího roku života, abychom zjistili, zda je zvědavé na nový kolektiv, paní učitelky a změnu dosavadního režimu. Ať už na naši otázku reaguje jakkoli, málokdy si plně uvědomuje, co ho čeká a adekvátní odpověď dostáváme až první dny po nástupu do školky. Každé dítě je jiné, některé se aklimatizuje po týdnu a jinému to trvá déle, což je ovlivněno jeho povahou, přístupem rodičů a v neposlední řadě rozhodně personálem a službami daného zařízení.

Vše pro vaše dítě

S klidným svědomím můžete své nejmenší umístit do jazykové školky v Praze, kde o ně bude postaráno jako v bavlnce. V malých skupinkách se jim učitelé naplno věnují, individuálně podporují talent jednotlivých dětiček a zaměřují se na rozvoj všestranných dovedností. K zábavě a hrám využívají interaktivního dětského hřiště, na čerstvém vzduchu a v klidné lokalitě si mohou vaše ratolesti poklidně hrát a vy se nemusíte obávat o jejich bezpečí!

Dostupnost školky je důležitou součástí výběru

Mateřské školky jsou strategicky rozmístěny na mnoha místech Prahy, aby byly dobře dostupné z vašeho bydliště i městskou hromadnou dopravou či metrem. Velmi žádané jsou mateřské školky v Praze 6, které si zakládají na montessori přístupu. Kromě herních aktivit uvnitř i vně školky, se zde děti učí cizímu jazyku od skutečných profesionálů. Za hezkého počasí skáčou na zahradní trampolíně nebo se učí jízdě na koníčcích na nedalekém a moc hezkém hřišti.

Pokud hledáte příjemné, klidné a bezpečné prostředí pro skutečně malé děti, od 12 měsíců jsou jim k dispozici moderní jesle v Praze 5. Spolehněte se na všestrannou a precizní péči těch, kteří svou práci dělají s radostí a chutí!

Spokojenost na všech stranách

Díky mnoha pobočkám mateřských školek a jeslí si zajisté i vy vyberete tu nejideálnější pro vás a vaše dítě! Budete nadšeni individuálním přístupem personálu, který se odrazí ve spokojenosti vašich zlatíček a správném osobnostním rozvoji do dalších let.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *