nábytek pro školáka

Nestihli jste vybavit pokoj školáka o prázdninách? Vánoce jsou další příležitost

I když se to zdá neuvěřitelné, z vašeho děťátka je čerstvý školák. A to, co jste dosud možná neřešili, nabývá na konkrétní podobě: přibyly domácí úlohy a ty musí vaše dítě někde vypracovat.

Ty první úkoly asi děláte spolu u kuchyňského stolu. To je správné, dítě ze začátku potřebuje nejen kontrolu, ale také povzbuzení a pochvalu. Časem je ale vhodné naučit ho, aby pracovalo samostatně a bez rozptylování. Právě kolem Vánoc je nejvyšší čas na jeho vlastní psací stůl a židli.

Pro větší pohodlí a správné sezení

Je několik možností, jak zkombinovat nábytek do pracovního koutku dítěte. Jedna varianta vychází z pevného dřevěného dětského stolku, k němuž se báječně hodí rostoucí židle také ze dřeva. Vybrat můžete z různých barev, takže stolek i židli snadno sladíte se zbytkem zařízení v pokoji.

Ještě lepším řešením je rostoucí psací stůl a k němu nastavitelná ergonomicky tvarovaná polstrovaná židle. Stůl s nastavitelnou výškou umožňuje dítěti správné a přitom pohodlné sezení, k práci se nemusí natahovat a nezatěžuje tak páteř. V kombinaci s židlemi, u nichž můžete nastavit nejen výšku sezení, ale i opěrku zad a hloubku sedu, jde o ideální vybavení do dětského pokoje.

Takový nábytek s vaším dítětem poroste, může ho spolehlivě používat i na střední škole stále se stejným pohodlím.

Kde vyberete nábytek, který s ním poroste

Na stránkách e-shopu RostoucíNábytek.com najdete vše, co potřebujete v tolika barevných variantách, že hravě sladíte nový nábytek se stávajícím. Veškeré nabízené zboží je navíc od předních českých výrobců, což zjednodušuje případné reklamace.

Vánoce se blíží a to je dobrý čas na nové vybavení dětského pokoje. Udělejte něco pro jeho klidné studium i správné držení těla a také pro radost, kterou z nového nábytku bude mít. Vždyť jde přece o nábytek pro velkého školáka a tím ono je!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *