detske-povleceni-ledove-kralovstvi-tanec

Nechte děti snít

Každý rodič chce pro své dítě jednoznačně to nejlepší, ovšem i nároky dětí se s věkem a dobou neustále stupňují. Naši rodiče se museli spokojit s mnohem užším sortimentem dětského zboží, než my a než naše děti.

Dnes lze pořídit téměř všechno, co si dětská fantazie vysní. A na nás je jí tato přání plnit. A jaká to jsou? Například mít svojí oblíbenou pohádkovou postavu stále při sobě. Jako byla dřívější holčičí favoritkou myška Minnie nebo kočička Hello Kitty, dnes jsou to princezny Anna a Elsa z pohádky Ledové království. Příběh, ve kterém se nebojácná Anna vydává na velkolepou výpravu proto, aby nalezla a zachránila svou sestru Elsu, učaroval snad každé holčičce. Tato moderní pohádka patří v současnosti mezi jednu z nejoblíbenějších, a to dokonce nejen u dětského publika.

Hitem je Ledové království

V nabídce sortimentu, který zdobí tento motiv, nalezneme jídelní sady, školní batohy, osušky i povlečení Ledové království. Zejména v létě je hitem dětská osuška Ledové království, kterou se na pláži rády pochlubí všechny milovnice Anny a Elsy.

Pohádkové sny vašemu dítěti zajistí dětské povlečení s motivem Ledového království. Hebký materiál a precizní ušití se hravě postará o sladký spánek. Maminky jistě ocení pohodlné zapínání na zip a zdravotně nezávadný potisk. Díky tomuto povlečení se do postele bude těšit i ten největší nespavec.

Bytový textil z RodinnéhoBalení.cz

Veškerý zde zmiňovaný textil zakoupíte online v internetovém obchodně RodinnéBalení.cz Povlečení, osušky, ale i dětská ponča s potiskem s motivy Ledového království jsou vyrobena ze 100% bavlny, takže se nemusíte strachovat o to, že by podráždila citlivou dětskou pokožku.

Někdo si snad řekne, že dětství strávil v obyčejném puntíkovaném povlečení a nikdy se nestaral o to, do čeho ho jeho maminka po koupání zabalila, ale nezapomeňte na to, že je dnes úplně jiná doba. Navíc se vsadím, že kdyby vám tehdy někdo dokázal sehnat povlečení třeba s Krtečkem, skákali byste radostí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *