FIMO

Tvoření z modelovací hmoty Fimo je zábava!

Kdo by neznal hrátky s plastelínou. Tato kreativní činnost má už dlouholetou tradici. Obyčejná plastelína je sice určena na opakované použití, ale má velkou nevýhodu – výrobky nemají dlouhou životnost a jsou náchylné na poškození. Z vytvořeného dílka se tak děti radují pouze krátkou dobu. Výrobci naštěstí přišli se skvělým nápadem a vytvořili speciální modelovací hmotu, která umožňuje vytvrzení výrobků pomocí tepla.

Modelovacích hmot se nabízí poměrně dost, mezi ty nejkvalitnější se však řadí modelovací hmota Fimo, kterou můžete koupit například na webu pro všechny šikovné ručičky www.ceske-koralky.cz. Fimo hmota je zdravotně nezávadná a vyznačuje se velmi snadným zpracováváním. Na výběr je v mnoha nádherných odstínech. Nově se objevily i Fimo hmoty a hravé modelovací sady určené pro děti. Vaše děti si tak mohou pomocí jednoduchého návodu vytvořit nádherné výrobky. Sady modelovacích hmot obsahují různě barevné Fimo hmoty, pomůcky na tvarování, pozadí pro hotové výrobky a samozřejmě návod na výrobu.

Kluci jistě uvítají modelovací sadu piráti, rytíři, vesmír či dinosauři. Dívky zase nadchnete kreativní sadou princezny, víly, motýlci, srdce nebo květiny. Na stránce naleznete rovněž kreativní sady, kde si vaše děti vyzkouší výrobu zvířátek. Sady farma, mazlíčci, či poníci jsou  určené dětem, které milují tvorbu se zvířecími motivy. Pokud je vaše dítko velmi kreativní a nerado vyrábí podle návodu, tak se poohlédněte po sadě, kde jsou pohromadě všechny barvy modelovací hmoty. Děti se tak samy mohou rozhodnout, co budou vyrábět, a kterou barvu použijí.

Postup výroby z Fimo je velice jednoduchý. Modelovací hmotu stačí několikrát promnout rukou a poté již tvoříme nádherná díla dle své fantazie či podle návodu. Na práci s Fimo hmotou se rovněž nabízí užitečné pomůcky. Hotové výrobky už stačí jen zapéct v troubě a můžeme se z nich radovat beze strachu, že se poničí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *