Plavání děti Praha

Buďte fit také na mateřské dovolené

Máte doma kojence a rádi byste rozšířili volnočasové činnosti o novou aktivitu? Malé děti milují vodu, a proto by byla velká škoda nevyužít tuto oblibu k vašemu společnému prospěchu. Nejen koupání doma ve vaničce, ale také plavání se těší u kojenců, miminek a batolat velké oblibě. Ve vašem kalendáři tak může tato aktivita najít své pravidelné místo. Se zkušenými lektory baví plavání, když se navíc přidají zábavné hry, říkanky a zpívání nejrůznějších dětských písniček, nejen děti, ale i jejich rodiče.

Děti jsou během plavání vráceny do vodního prostředí, které je jim velmi dobře známo z období, kdy byly ještě u svých maminek v bříšku. Také získají během kurzů plavání pocit, že se na své rodiče mohou spolehnout. Plavání totiž napomáhá mezi dětmi a jejich rodiči vytvářet pevný vztah důvěry a respektu. Plavání kojenců Praha je skvělou příležitostí především pro děti a rodiče, kteří bydlí v Praze 6. Lektoři ale rádi přivítají i ty, kteří nemají problém s dojížděním za touto aktivitou. Děti se během kurzů naučí základním plaveckým dovednostem, které obnáší splývání v poloze na zádech i na bříšku, vydechování do vody, skákání, potápění a orientace pod vodou.

Cordeus centrum trvalého zdraví myslí také na zdraví maminek na mateřské dovolené. Také maminky na rodičovské dovolené mohou zůstat fit díky zdravé výživě Praha. Bližší informace k deseti denní detoxikační kúře naleznete na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/detoxikacni-kury/10-denni-detoxikacni-kura/. Problémy s hmotností není nutné řešit striktně hladověním, postačí, když se vhodně upraví jídelníček, tak aby byl dostatečně vyvážený a obsahoval, jak potřebné množství vláknin, bílkovin, cukrů, tak tuků.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *